Neděle o prázdninách (1.7. – 31.8.) otevřeno pouze Max Fitness a Lidl.

Detail obchodu

Electro world - Bílá Labuť
Electro world - Bílá Labuť

Electro world

PO – PÁ 9:00 – 20:00
SO 9:00 – 18:00
NE 10:00 – 18:00
O svátcích je prodejna otevřená.

Popis obchodu

Jsme jedním z největších multikanálových prodejců elektroniky a elektrospotřebičů.

Na tuzemský trh jsme vstoupili v roce 2002, kdy byla otevřena naše první velkoformátová prodejna v pražské Metropoli Zličín. Od té doby se naše síť provozoven rozrostla na aktuálních 39 kamenných prodejen napříč celou Českou republikou. Úspěšně také provozujeme internetový obchod.

Kromě široké nabídky spotřební elektroniky nabízíme bohatý sortiment elektroproduktů pro dům, zahradu a volný čas. Dále se zaměřujeme na pestrou nabídku smart technologií a jejich praktickou ukázku v kamenných prodejnách.

Od roku 2015 nabízíme našim zákazníkům členství ve Věrnostním klubu, které přináší řadu zajímavých benefitů, jejichž nabídka se stále rozšiřuje. K již zavedeným benefitům patří sbírání bodů z každého nákupu, archivace účtenek, reklamace velkých spotřebičů z pohodlí domova nebo okamžitá výměna produktu. Každý držitel Věrnostní karty také může využít nabídku zajímavých slev u vybraných produktů napříč všemi kategoriemi.

Věrnostní kartu není třeba nosit stále u sebe. Stačí si stáhnout aplikaci Electro World Smart App z App Store nebo Google Play. Pohodlně v ní lze spravovat zákaznický účet, sledovat historii objednávek či stav bodů na Věrnostní kartě, provádět reklamace, skenovat čárové kódy a také platit prostřednictvím služeb Google Pay a Apple Pay.

Přijďte navštívit naši prodejnu, kde se vám bude věnovat odborný personál, vždy připravený ochotně poradit s výběrem správného zboží nebo doporučit další příslušenství či služby. Těšíme se na vás!

Kontaktní údaje:

Další obchody

Kids Prestige - Bílá Labuť
Móda Gentleman - Bílá Labuť
Elegance Womans Fashion - Bílá Labuť
Lidl - Bílá Labuť
MAX Fitness - Bílá Labuť
BiOOO - Bílá Labuť

Menu