Neděle o prázdninách (1.7. – 31.8.) otevřeno pouze Max Fitness a Lidl.

Detail obchodu

Carlo Romani Jewellery - Bílá Labuť

Carlo Romani Jewellery

PO – PÁ 9:00 – 20:00
SO 9:00 – 18:00
NE 10:00 – 18:00
O svátcích je prodejna otevřená.

Popis obchodu

V srdci každého kusu šperku od Maria’s Jewels s.r.o. bije příběh – příběh vášně, důkladnosti a snu, který se zhmotnil v lesk a eleganci.

Příběh značky Carlo Romani začal jako jiskra inspirace v očích Marie, zakladatelky naší firmy, která se rozhodla přenést svou lásku k umění a kráse do každodenního života. S týmem stejně nadšených odborníků jsme vybudovali značku, která nese v sobě důraz na vynikající řemeslné zpracování a nekonečnou hru s moderním designem.

Naši ideální zákazníci jsou ti, kteří chtějí svému stylu dodat jedinečnost, záři a hloubku. Jsou to lidé všech věkových skupin a pohlaví, kteří si váží kvality a mají oko pro detail. Muži a ženy, kteří hledají ten pravý šperk pro zvláštní příležitost, nebo chtějí udělat radost svým blízkým. Ti, kdo chtějí vyjádřit svou osobnost, najdou v naší rozmanité nabídce přesně to, co hledají.

Jsme unikátní, protože naše šperky nejsou jen předměty – jsou příběhy, které můžete nosit. Každý šperk je pečlivě vytvořen s továrním puncem 925, naší odpovědnostní značkou CAR a puncovní značkou z ČR, což je zárukou nejen původu, ale i kvality. A nejen to, naše dárkové krabičky s logem CARLO ROMANI přidávají každému dárku ten pravý nádech exkluzivity a pozornosti k detailu.

Náš e-shop nabízí širokou škálu šperků, od stříbrných a zlatých, po kousky osazené přírodními drahými kameny a perlami. Pro ty, kteří hledají něco opravdu výjimečného, máme speciální kolekci „Srdce zahrady“. A protože víme, že krása a pohodlí jdou ruku v ruce, nabízíme také pašmínové šály ve více než 100 barevných odstínech – dokonalý doplněk, který potěší, ozdobí a zahřeje.

Vybrat si Maria’s Jewels znamená vybrat si kus příběhu, který můžete nosit každý den. Znamená to zvolit si šperk, který byl vytvořen s vášní a pečlivostí, který vynikne ve vaší sbírce a přinese vám radost při každém nošení. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí vašich významných okamžiků i každodenní elegance.

Vítejte ve světě, kde je každý šperk příběhem – vaším příběhem. Vítejte u Maria’s Jewels s.r.o. (Carlo Romani).

Kontaktní údaje:

Další obchody

ATM bankomat - Bílá Labuť
TEDi - Bílá Labuť
Móda Gentleman - Bílá Labuť
Vape In Czech - Bílá Labuť
Fashion Shoes - Bílá Labuť

Menu